1047 JAR AND COVER
Sold: SEK 3200
Sold den 27 april 2020 -
5089 JAR AND COVER
Gustavsberg, Sweden. Figurine. Height: 45 cm,
Sold: SEK 2400
Sold den 25 februari 2019 -
8068 Prakturna
Gustavsberg, 1920-tal, dia 46 H34, sk
Sold: SEK 1700
Sold den 4 april 2005
6513 Prakturna
Gustavsberg, skador, dia 46 H34
Sold: SEK 350
Sold den 21 mars 2005